Ordinační hodiny - Otrokovice

Ordinace v Otrokovicích 

Pondělí 

nemocné děti, bez objednání

 8:00 - 11:00 hod.
  pouze objednané děti 11:00 -12:00 hod
Úterý nemocné děti , bez objednání  8:00 - 11:00 hod
  pouze objednané děti 11:00 -12:00 hod
Středa nemocné děti, bez objednání  8:00 - 11:00 hod
  objednané děti (poradna pro kojence,preventivní prohlídky) 11:00 - 15:00 hod
Čtvrtek nemocné děti, bez objednání 12:00 - 14:00 hod.
  objednané děti (preventivní prohlídky, očkování, konzultace) 14:00 - 18:00 hod
Pátek nemocné děti, bez objednání 8:00 - 11:00 hod

 

Důsledně žádáme pacienty a jejich rodiče, aby dodržovali rozdělení našich ordinačních hodin. Ranní hodiny slouží pro děti s akutními nebo infekčními onemocněními, není třeba se objednávat. Vhodné je však naplánovat Vaši návštěvu tak, abyste přišli nejméně 30 minut před ukončením této doby. Později Vás již nebudeme schopni ošetřit ( přejíždíme do Tlumačova nebo přicházejí děti objednané).

Část ordinace určená pro OBJEDNANÉ pacienty je určena opravdu pouze pro děti které mají návštěvu předem domluvenou na určený čas! Objednat se můžete na telefonu 577 477 163, emailu : objednavky@uberusky.net, nebo prostřednictvím našeho webového formuláře. V tyto hodiny objednáváme děti tak, abychom minimalizovali dobu čekání a aby nedocházelo v naší čekárně ke styku dětí zdravých a dětí s infekčním onemocněním. Naše odpolední ordinace tedy v žádném případě neslouží jako dětská pohotovost. V tuto dobu k nám zveme děti se závažným celkovým onemocněním, po operacích, novorozence atd. Styk s infekčním onemocněním by pro tyto naše pacienty mohl znamenat velmi závažné  zdravotní komplikace. 

Všechny ADMINISTRATIVNÍ PRÁCE - potvrzení na tábory, mateřské školky, úrazové pojistky atd. nejsme schopni vzhledem k časové náročnosti vyplňovat v běžných ordinačních hodinách. Docházelo by tak k velkému zdržení ošetření akutně nemocných dětí, či dětí, které jsou objednané na určený čas. Tyto děti mají samozřejmě přednost, proto všechny administrativní práce provádíme až po ukončení běžných ordinačních hodin. Jakékoliv formuláře jsme schopni vyplnit až 24 hodin po doručení.

WEBDESIGN | kokesovo.cz/levne-webove-stranky-a-seo