Kategorie: Aktuálně

Nový způsob komunikace - MEDEVIO

Vážení rodiče a pacienti,

naše ordinace musí každodenně vyřídit obrovský počet příchozích telefonních hovorů. To není ideální ani pro Vás ani pro nás. Vy musíte trávit svůj drahocenný čas opakovanými pokusy se s námi spojit, protože se nemůžete dovolat. My zase nemůžeme kvůli telefonátům kvalitně pracovat a věnovat se našim malým pacientům.  Proto jsme se rozhodli pro vás uvést do provozu jednoduchý webový portál – MEDEVIO, kde nám můžete zanechat Váš požadavek. Jakmile to bude možné (v průběhu ordinační doby nebo i po ní) Vaše potřeby zpracujeme a vyřešíme. Nebudete už snad muset ztrácet čas telefonováním a vyřídíte vše jednoduše za pár minut. Jedná se o zabezpečenou komunikaci, přes kterou lze posílat i dokumenty a fotografie.

MEDEVIO funguje buď jako webové stránky ( otevřete na svém PC) nebo jako mobilní aplikace pro telefon. Pokud si stáhnete mobilní aplikaci, je to výhodnější - odpověď na Vaše požadavky Vám přijde přímo do telefonu.

 Takže - potřebujete se objednat s nemocným dítětem, potřebujete PCR test na COVID, e-recept, vystavit OČR, objednat očkování, preventivní prohlídku, změnit termín...?  Zkuste prosím používat Medevio.

Náš medevio profil naleznete na adrese:

 https://my.medevio.cz/mudr-gelnarova

 

Náš Medevio profil naleznete na adrese

Více zde: https://www.mudrmilkovicova.cz/

 Aplikaci do svého mobilního telefonu si můžete stáhnout z Google Play nebo App Store

 

Chvilku asi potrvá, než se tento systém zaběhne, ale pevně věříme, že  jak pro Vás, tak i pro nás to bude příjemnější a efektivnější cesta naší vzájemné komunikace.

 

 


Pokračovat na Medevio

print Formát pro tisk

WEBDESIGN | kokesovo.cz/levne-webove-stranky-a-seo