< návrat zpět

Nadstandardní služby


Pro pacienty  registrované v naší ordinaci poskytujeme tyto nadstandartní služby :

Stanovení CRP

Tak zvané CRP, neboli C- reaktivní protein, je bílkovina, jejíž hodnota v krvi stoupá při akutním zánětu. Hladina této bílkoviny stoupá již za 6-12 hodin od začátku onemocnění. Toto vyšetření nám pomáhá rozlišit, zda se u dítěte jedná o virový infekt bez nutnosti léčby antibiotiky, nebo naopak o zánět bakteriální, kdy jsou antibiotika nutná. Vyšetření se provádí z kapky kapilární krve odebrané z prstu v naší ordinaci. Výsledek je znám za 3 minuty.

Konzultace emailem


Pokud stav dítěte nevyžaduje osobní návštěvu, je možno konzultovat problémy pomocí emailu info@uberusky.net. Pokud je to v našich silách, odpovíme co nejdříve. 

 

Elektronické posílání receptů


Pokud stav dítěte nevyžaduje osobní návštěvu, je možno posílat recepty na léky v elektronické podobě. Více na našich stránkách v článku e-recept.

 

Elektronické objednávání

Chcete -li se se svým dítětem objednat na preventivní prohlídku či očkování, můžete tak učinit telefonicky, emailem objednavky@uberusky.net , nebo prostřednictvím našeho webového formuláře.

 

Homeopatická poradna

Pokud Vaše dítě trpí problémy, které se nedaří zvládnout klasickou léčbou  nebo ho léky nechcete zatěžovat, lze často s úspěchem použít metodu homeopatie. Pro naše registrované pacienty provádíme poradnu s výběrem vhodného léku zdarma.

 

Poradna a prodej dermokosmetiky

Na základě dlouhodobého osobního zájmu a spolupráce s českými firmami výrabějícími kvalitní léčebnou kosmetiku Vám můžeme nabídnout odbornou konzultaci k péči o pleť. Spolupracujeme především s firmami SynCare a Forlife. Obě tyto české firmy nabízejí kvalitní produkty k léčbě různých kožních obtíží - akne, atopického ekzemu, pigmentových skvrn....V případě zájmu lze nabídnout vzorky produktů těchto firem, či přímo prodej výrobků za zvýhodněnou cenu.

WEBDESIGN | kokesovo.cz/levne-webove-stranky-a-seo