Kategorie: Aktuálně

Nový způsob komunikace - MEDEVIO

Vážení rodiče a pacienti,

naše ordinace musí každodenně vyřídit obrovský počet příchozích telefonních hovorů. To není ideální ani pro Vás ani pro nás. Vy musíte trávit svůj drahocenný čas opakovanými pokusy se s námi spojit, protože se nemůžete dovolat. My zase nemůžeme kvůli telefonátům kvalitně pracovat a věnovat se našim malým pacientům.  Proto jsme se rozhodli pro vás uvést do provozu jednoduchý webový portál – MEDEVIO, kde nám můžete zanechat Váš požadavek. Jakmile to bude možné (v průběhu ordinační doby nebo i po ní) Vaše potřeby zpracujeme a vyřešíme. Nebudete už snad muset ztrácet čas telefonováním a vyřídíte vše jednoduše za pár minut. Jedná se o zabezpečenou komunikaci, přes kterou lze posílat i dokumenty a fotografie.

MEDEVIO funguje buď jako webové stránky ( otevřete na svém PC) nebo jako mobilní aplikace pro telefon. Pokud si stáhnete mobilní aplikaci, je to výhodnější - odpověď na Vaše požadavky Vám přijde přímo do telefonu.

 Takže - potřebujete se objednat s nemocným dítětem, potřebujete PCR test na COVID, e-recept, vystavit OČR, objednat očkování, preventivní prohlídku, změnit termín...?  Zkuste prosím používat Medevio.

Náš medevio profil naleznete na adrese:

 https://my.medevio.cz/mudr-gelnarova

 

Náš Medevio profil naleznete na adrese

Více zde: https://www.mudrmilkovicova.cz/

 Aplikaci do svého mobilního telefonu si můžete stáhnout z Google Play nebo App Store

 

Chvilku asi potrvá, než se tento systém zaběhne, ale pevně věříme, že  jak pro Vás, tak i pro nás to bude příjemnější a efektivnější cesta naší vzájemné komunikace.

 

 


Pokračovat na Medevio

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno
Kontrola captcha
Text
  b i u s img code url hr   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

, kitty odpovědět
breitling replik
replica breitling damenuhr gold
tag heuer uhr carrera
hublot ferrari uhr
replika uhren
uhren porsche design
replica uhren händler
piaget uhr
amg uhren
carrera uhren shop

WEBDESIGN | kokesovo.cz/levne-webove-stranky-a-seo